dr hab. Maciej Ulas

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Matematyki
  • Katedra Geometrii Algebraicznej i Teorii Liczb

DoktoratOtwarcie: 2006-06-26, Zamknięcie: 2008-09-25

HabilitacjaOtwarcie: 2015-12-17, Zamknięcie: 2016-04-28

Publikacje:

13.
O pewnym kontrprzykładzie, MATEMATYKA-SPOŁECZEŃSTWO-NAUCZANIE vol. 43 (7) (2009), 5-9
10.
On certain diophantine equations related to triangular and tetrahedral numbers, XI INTERNATIONAL WORKSHOP FOR YOUNG MATHEMATICANS, NUMBER THEORY, KRAKÓW, 14-20 SEPTEMBER 2008 (2009), 211-22
7.
Zastosowanie krzywych eliptycznych w teorii liczb, W NAUKA I BIZNES: INNOWACYJNE PROJEKTY DOKTORANTÓW UJ, CITTRU, KRAKÓW (2007), 165-167
3.
1.
A note on arithmetic progressions on quartic elliptic curves, J. INTEGER SEQ. 8 (2005), np. 3, Article 05.3.1

Konferencje:

5.
Toruńska Letnia Szkoła Matematyki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Toruń, Polska, 2016-08-22 - 2016-08-26
4.
Computational aspects of Diophantine equations, University of Salzburg, Salzburg, Austria, 2016-02-15 - 2016-02-19
3.
22nd Czech and Slovak International Conference on Number Theory, Mathematical Institute, Slovak Academy of Sciences University of Ostrava, Liptovs\'{y} J\'{a}n, Słowacja, 2015-08-30 - 2015-09-04
2.
29-th Journ\'{e}es Arithm\'{e}tiques, University of Debrecen, Debrecen, Hungary, 2015-07-06 - 2015-07-10
1.
Workshop on Modern Applied Mathematics PK 2014, Politechnika Krakowska, Kraków, Polska, 2014-11-21 - 2014-11-23

Doktoranci (po 27 października 2003 roku)

Granty (realizowane po maju 2009 roku)