ARCHIV DER MATHEMATIK

Skrót:
ARCH MATH

ISSN:
0003-889X

RokPunkty ministerialneImpact FactorEigenfactorArticle influence
202170
2020700.003630.549
2019700.004110.522
2018200.004150.507
2017200.004620.543
2016200.004020.45
2015200.005050.532
2014200.005230.508
2013200.006140.557
2012200.005250.451
2011200.005070.413
2010200.006340.49
2009150.007120.51
2008100.008420.547
200700.00740.452

Publikacje:

27.
Jacek Bochnak, Wojciech Kucharz
10.
4.
2.
1.
Marek Jarnicki, Peter Pflug
A remark on Carathéodory balls, ARCH MATH vol. 58 (1992), 595-598