prof. dr hab. Paweł Idziak

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Informatyki Analitycznej
  • Katedra Algorytmiki

Publikacje:

10.
Expressive Power, Satisfiability and Equivalence of Circuits over Nilpotent Algebras vol. Leibniz International Proceedings in Informatics (LIPIcs) (2018), "43rd International Symposium on Mathematical Foundations of Computer Science (MFCS 2018)", Schloss Dagstuhl – Leibniz-Zentrum für Informatik
9.
Satisfiability in multi-valued circuits, (2018), "Proceedings of the 33rd Annual ACM/IEEE Symposium on Logic in Computer Science (LICS'18)", Association for Computing Machinery (ACM)

Doktoranci (po 27 października 2003 roku)

DoktorantOtwarcieZakonczenie
Iwona Cieślik2005-06-232006-09-28
Grzegorz Matecki2005-01-272006-11-30
Edward Szczypka2004-04-292006-05-25
Bartłomiej Bosek2006-06-292008-12-18
Piotr Micek2006-06-292008-10-30
Maciej Chociej2012-05-31 
Lech Duraj2008-06-262010-12-16
Grzegorz Gutowski2009-09-242012-03-29
Arkadiusz Pawlik2012-06-282013-12-19
Andrzej Pezarski2009-06-25 
Michał Staromiejski2010-12-162013-05-23
Bartosz Walczak2010-12-162012-12-20
Leszek Horwath2013-06-27 
Jan Jeżabek2008-10-302009-11-26
Przemysław Broniek2007-06-282008-12-18
Jacek Krzaczkowski2006-09-282008-12-18
Kamil Kloch2006-09-282008-12-18
Adam Polak2017-06-292019-10-11
Grzegorz Guśpiel2018-05-24 
Patryk Mikos2018-12-20 
Piotr Kawałek2018-12-20 

Recenzje (po 27 października 2003 roku)

RecenzowanyJednostkaTreść recenzji
Habilitacja: Marcin KozikKatedra Algorytmiki 
Profesura: Jarosław GrytczukKatedra Algorytmiki 
Habilitacja: Konrad Pióro 
Profesura: Marek ZaioncKatedra Podstaw Informatyki 
Habilitacja: Mariusz Meszka 
Doktorat: Tomasz KrawczykKatedra Algorytmiki 

Granty (realizowane po maju 2009 roku)