prof. dr hab. Paweł Idziak

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Zespół Katedr i Zakładów Informatyki Matematycznej
  • Katedra Algorytmiki

Publikacje:

10.
Expressive Power, Satisfiability and Equivalence of Circuits over Nilpotent Algebras vol. Leibniz International Proceedings in Informatics (LIPIcs) (2018), "43rd International Symposium on Mathematical Foundations of Computer Science (MFCS 2018)", Schloss Dagstuhl – Leibniz-Zentrum für Informatik
9.
Satisfiability in multi-valued circuits, (2018), "Proceedings of the 33rd Annual ACM/IEEE Symposium on Logic in Computer Science (LICS'18)", Association for Computing Machinery (ACM)

Doktoranci (po 27 października 2003 roku)

DoktorantOtwarcieZakonczenie
Lech Duraj2008-06-262010-12-16
Grzegorz Gutowski2009-09-242012-03-29
Andrzej Pezarski2009-06-25 
Michał Staromiejski2010-12-162013-05-23
Bartosz Walczak2010-12-162012-12-20
Bartłomiej Bosek2006-06-292008-12-18
Piotr Micek2006-06-292008-10-30
Jan Jeżabek2008-10-302009-11-26
Przemysław Broniek2007-06-282008-12-18
Kamil Kloch2006-09-282008-12-18
Jacek Krzaczkowski2006-09-282008-12-18
Edward Szczypka2004-04-292006-05-25
Iwona Cieślik2005-06-232006-09-28
Grzegorz Matecki2005-01-272006-11-30
Maciej Chociej2012-05-31 
Arkadiusz Pawlik2012-06-282013-12-19
Leszek Horwath2013-06-27 
Adam Polak2017-06-29 
Grzegorz Guśpiel2018-05-24 

Recenzje (po 27 października 2003 roku)

RecenzowanyJednostkaTreść recenzji
Habilitacja: Marcin KozikKatedra Algorytmiki 
Profesura: Marek ZaioncKatedra Podstaw Informatyki 
Habilitacja: Mariusz Meszka 
Doktorat: Tomasz KrawczykKatedra Algorytmiki 
Profesura: Jarosław GrytczukKatedra Algorytmiki 
Habilitacja: Konrad Pióro 

Granty (realizowane po maju 2009 roku)