prof. dr hab. Paweł Idziak

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Zespół Katedr i Zakładów Informatyki Matematycznej
  • Katedra Algorytmiki

Publikacje:

Doktoranci (po 27 października 2003 roku)

DoktorantOtwarcieZakonczenie
Lech Duraj2008-06-262010-12-16
Grzegorz Gutowski2009-09-242012-03-29
Andrzej Pezarski2009-06-25 
Michał Staromiejski2010-12-162013-05-23
Bartosz Walczak2010-12-162012-12-20
Bartłomiej Bosek2006-06-292008-12-18
Piotr Micek2006-06-292008-10-30
Jan Jeżabek2008-10-302009-11-26
Przemysław Broniek2007-06-282008-12-18
Kamil Kloch2006-09-282008-12-18
Jacek Krzaczkowski2006-09-282008-12-18
Edward Szczypka2004-04-292006-05-25
Iwona Cieślik2005-06-232006-09-28
Grzegorz Matecki2005-01-272006-11-30
Maciej Chociej2012-05-31 
Arkadiusz Pawlik2012-06-282013-12-19
Leszek Horwath2013-06-27 
Adam Polak2017-06-29 

Recenzje (po 27 października 2003 roku)

RecenzowanyJednostkaTreść recenzji
Habilitacja: Marcin KozikKatedra Algorytmiki 
Profesura: Marek ZaioncKatedra Podstaw Informatyki 
Habilitacja: Mariusz Meszka 
Doktorat: Tomasz KrawczykKatedra Algorytmiki 
Profesura: Jarosław GrytczukKatedra Algorytmiki 
Habilitacja: Konrad Pióro 

Granty (realizowane po maju 2009 roku)