dr Sławomir Dinew

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Matematyki
  • Katedra Analizy Matematycznej

DoktoratOtwarcie: 2007-11-29, Zamknięcie: 2009-10-29

HabilitacjaOtwarcie: 2017-06-29, Zamknięcie:

Publikacje:

15.
Pluripotential theory on compact hermitian manifolds, ANNALES DE LA FACULTÉ DES SCIENCES DE TOULOUSE vol. 25 (2016), 91-139
10.
Pluripotential estimates on compact Hermitian manifolds vol. Advanced Lectures in Math. 21 (2012), "Advances in Geometric Analysis,", International Press, Boston
2.
Cegrell classes on compact Kähler manifolds, ANN. POLON. MATH. 91 (2007), no. 2-3, 179--195
1.
Sławomir Dinew, M.Buhmann
Limits of radial basis function interpolants, COMMUN. PURE APPL. ANAL. 6 (2007), no. 3, 569--585

Granty (realizowane po maju 2009 roku)

Nagrody

RokRodzajRodzaj uhonorowanej działalnościTyp 
2017nagrodadziałalność naukowa lub naukowo-badawczazagranicznaSzczegóły