Równanie typu hesjanowego w geometrii zespolonej

Instytucja Finansująca / Przyznający: NCN

Tytuł: Równanie typu hesjanowego w geometrii zespolonej

Kierownik: Sławomir Kołodziej

Rozpoczęcie: 2013-09-17

Zakończenie: 2018-09-16

Uwagi: Maestro


Uczestnicy

UczestnikRolaEdycja
Rafał Czyż Wykonawca
Sławomir Dinew Wykonawca
Żywomir Dinew Wykonawca
Grzegorz Kapustka Wykonawca
Szymon Plis Wykonawca
Ngoc Cuong Nguyen Wykonawca
Publikacje
Sławomir Kołodziej, Ngoc Cuong Nguyen, Weak solutions of complex Hessian equations on compact Hermitian manifolds, COMPOS MATH vol. 152 (11) (2016), 2221-2248
Maria Donten-Bury, Grzegorz Kapustka, Michał Kapustka, Bert van Geemen, Jarosław Wiśniewski, A very special EPW sextic and two IHS fourfolds, GEOM TOPOL vol. 21 (2) (2017), 1179-1230
Atanas Iliev, Grzegorz Kapustka, Michał Kapustka, Kristian Ranestad, EPW cubes, J REINE ANGEW MATH (2017),
Sławomir Dinew, Grzegorz Kapustka, Michał Kapustka, Remarks on Mukai threefolds admitting C* action, MOSC MATH J vol. 17(1) (2017), 15-33
Sławomir Dinew, Lu Hoang Chinh, Mixed Hessian inequalities and uniqueness in $E(X,omega,m)$, MATH Z (2015), 753-766
Sławomir Dinew, Pluripotential theory on compact hermitian manifolds, ANNALES DE LA FACULTÉ DES SCIENCES DE TOULOUSE vol. 25 (2016), 91-139
Per Ahag, Urban Cegrell, Rafał Czyż, Vector spaces of delta-plurisubharmonic functions and extensions of the complex Monge–Ampère operator, J MATH ANAL APPL vol. 422 (2015), 960–980
Per Ahag, Rafał Czyż, On the Błocki–Zwonek conjectures, COMPLEX VAR ELLIPTIC vol. 60 (2015), 1270-1276
Per Ahag, Rafał Czyż, On the Blocki–Zwonek conjectures and beyond, ARCH MATH vol. 105 (2015), 371-380
Per Ahag, Rafał Czyż, Per Hakan Lundow, A Counterexample to a Conjecture by Błocki–Zwonek, EXP MATH vol. Published online (2016), 1-6
Per Ahag, Rafał Czyż, On the complex Monge-Ampere operator in unbounded domains, ZESZYTY NAUKOWE UNIWERSYTETU JAGIELLONSKIEGO, SERIA: ACTA MATHEMATICA vol. 54 (2017), 1-7
Sławomir Dinew, Żywomir Dinew, The minimum sets and free boundaries of strictly plurisubharmonic functions, CALC VAR PARTIAL DIF vol. 55(6) (2016), 1-17