dr hab. Łukasz Kosiński

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Matematyki
  • Katedra Analizy Matematycznej

DoktoratOtwarcie: 2007-11-29, Zamknięcie: 2010-09-30

HabilitacjaOtwarcie: 2015-12-17, Zamknięcie: 2016-05-19

Publikacje:

27.
Stephane Charpentier, Łukasz Kosiński
24.
Greg Knese, Łukasz Kosiński, Thomas Ransford, Alan Sola
23.
Łukasz Kosiński, Étienne Martel, Thomas Ransford
21.
Coman conjecture for the bidisc, PAC J MATH vol. 287(2) (2017), 411-422
18.
Catherine Bénéteau, Greg Knese, Łukasz Kosiński, Constanze Liaw, Daniel Seco, Alan Sola
Cyclic polynomials in two variables, T AM MATH SOC vol. 368 (12) (2016), 8737–8754

Konferencje:

7.
GDR AFHP, Paul Sabatier University, Tuluza, Francja, 2016-10-10 - 2016-10-14
6.
IWOTA 2016, Washington University, St. Louis, USA, 2016-07-18 - 2016-07-23
5.
KSCV11, Gyeongsang National University, Gyeongju, Korea, 2016-07-04 - 2016-07-08
4.
International conference on CA and related topics, Ivan Franko University, Lwów, Ukraina, 2016-05-30 - 2016-06-03
3.
IWOTA 2015, Georgian Mathematical Union, Tbilisi, Gruzja, 2015-07-06 - 2015-07-10
2.
International Conference on Complex Geometry and Several Complex Variables, East China Normal University, Shanghai, Chiny, 2015-05-11 - 0000-00-00
1.
Function theory in several complex variables in relation to modelling uncertainty, International Centre for Mathematical Sciences, Edinburgh, Wielka Brytania, 2014-07-21 - 2014-07-25

Doktoranci (po 27 października 2003 roku)

Granty (realizowane po maju 2009 roku)

Nagrody

RokRodzajRodzaj uhonorowanej działalnościTyp 
2013nagrodadziałalność naukowa lub naukowo-badawczakrajowaSzczegóły
2016nagrodawybitny dorobek naukowy lub artystycznykrajowaSzczegóły