prof. dr hab. Piotr Zgliczyński

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej
  • Katedra Matematyki Obliczeniowej

ProfesuraOtwarcie: 2006-01-26, Zamknięcie: 2007-01-21

Publikacje:

19.
Fixed point results based on the Ważewski method, (2005), "Handbook of Topological Fixed Point Theory", Springer Verlag (połaczony z Kluwer Academic Publishing)
4.
How to show an existence of homoclinic trajectories using topological tools?, (2000), " International Conference on Differential Equations, Vol. 1, 2 (Berlin, 1999),", World Scientific Publishing

Konferencje:

6.
Computation in Dynamics, ICERM Brown University, Providence, USA, 2016-04-04 - 2016-04-08
5.
Mathsflows 2015, UW, Univ. Paris-Est, Porquerolles, Francja, 2015-09-13 - 2015-09-18
4.
Global Dynamics in Hamiltonian Systems, UPC Barcelona, Girona, Hiszpania, 2015-06-28 - 2015-07-04
3.
Information Based Complexity, IMPAN, Będlewo, Polska, 2015-04-26 - 2015-05-02

Doktoranci (po 27 października 2003 roku)

DoktorantOtwarcieZakonczenie
Mikołaj Zalewski2007-06-282011-05-26
Zofia Mączyńska2008-09-252011-04-28
Jacek Cyranka2011-03-312013-06-27
Tomasz Kapela2005-06-232005-09-22
Maciej Capiński2003-05-152005-10-27
Wiesław Pałka2012-06-282014-05-29
Robert Szczelina2013-06-272015-06-25
Piotr Kamieński2013-06-27 
Aleksander Czechowski2015-05-282016-06-30

Recenzje (po 27 października 2003 roku)

RecenzowanyJednostkaTreść recenzji
Doktorat: Grzegorz Kosiorowski 
Doktorat: Paweł DłotkoKatedra Matematyki Obliczeniowej 
Doktorat: Piotr KościelniakKatedra Matematyki Stosowanej 
Profesura: Jacek TaborKatedra Uczenia Maszynowego 
Doktorat: Paweł Jarczyk 
Doktorat: Łukasz StruskiKatedra Matematyki Stosowanej 
Habilitacja: Marcin MazurKatedra Matematyki Stosowanej 
Doktorat: Joanna Jałmużna 
Doktorat: Frank WeilandtKatedra Matematyki Obliczeniowej 

Granty (realizowane po maju 2009 roku)