prof. dr hab. Armen Edigarian

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Matematyki
  • Katedra Analizy Matematycznej

ProfesuraOtwarcie: 2010-05-27, Zamknięcie: 2011-11-03

Publikacje:

36.
Analiza zróżnicowaniarozwoju ekonomicznegowojewództw i powiatówoparta na łańcuchach Markowa, (2013), "Statystyczna analiza przestrzennego zróżnicowania rozwoju ekonomicznego i społecznego Polski", Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
34.
Armen Edigarian, Piotr Kościelniak, Tomasz Tokarski, Mariusz Trojak
Taksonomiczne wskaźniki rozwoju ekonomicznego powiatów, (2011), "Capability to social progress in Poland`s regions/Zdolności rozwojowe społeczności w regionach Polski", Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
29.
Armen Edigarian, SAID EL MARZGUIOUI, Jan Wiegerinck
22.
Graphs of multifunctions, MATH Z vol. 250 (2005), 145-147
16.
Armen Edigarian, Jan Wiegerinck
13.
Analytic discs method in complex analysis, DISSERTATIONES MATH. (ROZPRAWY MAT.) 402 (2002), 56 pp.
11.
Local homeomorphisms in R2, UNIV. IAGEL. ACTA MATH. no. 38 (2000), 195--197
10.
Remarks on the pluricomplex Green function, UNIV. IAGEL. ACTA MATH. vol. 37 (1999), 159-164
8.
On a symmetric pluricomplex Green function, NEW ZEALAND J. MATH. 27 (1998), no. 1, 35--40
6.
Armen Edigarian, E.A.Poletsky
Product property of the relative extremal function, BULL. POLISH ACAD. SCI. MATH. 45 (1997), no. 4, 331--335
5.
Extremal mappings in convex domains, UNIV. IAGEL. ACTA MATH. no. 35 (1997), 151--156
4.
On definitions of the pluricomplex Green function, ANN. POLON. MATH. 67 (1997), no. 3, 233--246

Doktoranci (po 27 października 2003 roku)

DoktorantOtwarcieZakonczenie
Dariusz Zawisza2009-05-282010-11-25
Grzegorz Szulik2010-12-16 
Przemysław Kliś2009-12-172013-11-28
Przemysław Rola2012-05-312014-10-30
Błażej Soczówka2013-04-25 
Sebastian Baran2012-05-312019-06-27
Sylwester Zając2012-06-282015-06-25
Krzysztof Turek2014-10-302018-10-25
Andrzej Daniluk2006-10-262012-03-29
Raimondo Eggink2009-01-292010-05-27
Agnieszka Rygiel2007-09-272013-09-26

Recenzje (po 27 października 2003 roku)

RecenzowanyJednostkaTreść recenzji
Doktorat: Marcin PiteraZakład Matematyki Finansowej 
Habilitacja: Leokadia Białas-CieżKatedra Teorii Aproksymacji 

Granty (realizowane po maju 2009 roku)

TytułRolaRozpoczęcieZakończenie
Wybrane zagadnienia z analizy wielu zmiennych zespolonychWykonawca2016-02-152021-02-14
Współpraca z Uniwersytetem w Tuluzie w zakresie Analizy ZespolonejWykonawca2013-08-282014-11-27
Geometryczne metody w analizie zespolonejKierownik2012-08-062016-01-05
Jednowymiarowe metody w geometrycznej teorii funkcjiiWykonawca2009-05-062012-05-05