dr Bogdan Batko

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej

Publikacje:

18.
A remark on some simultaneous functional inequalities vol. 94 (2014), "Topics in Mathematical Analysis and Applications", Springer
13.
Note on superstability of Mikusinski’s functional equation vol. 52 (2012), "Functional equations in mathematical analysis", Springer
3.
An alternative Cauchy equation almost everywhere, ROCZNIKI NAUKOWO-DYDAKTYCZNE AP. W KRAKOWIE vol. 204 (2000), 41-48

Granty (realizowane po maju 2009 roku)

TytułRolaRozpoczęcieZakończenie
Obliczeniowa dynamika topologicznaWykonawca2015-02-122020-02-11
Topologiczne systemy złożoneWykonawca2013-03-132015-09-30