dr hab. Marcin Bilski

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Matematyki
  • Katedra Geometrii Analitycznej

DoktoratOtwarcie: 2003-03-13, Zamknięcie: 2004-06-24

HabilitacjaOtwarcie: 2015-03-03, Zamknięcie: 2015-06-25

Publikacje:

3.
Approximation of analytic sets with proper projection by Nash sets, C. R. MATH. ACAD. SCI. PARIS 341 (2005) no. 12, 747-750
2.
On approximation of analytic sets, MANUSCRIPTA MATH. 114 (2004) no. 1, 45-60
1.
Generative complexity in semigroup varieties, J. PURE APPL. ALGEBRA 165 (2001) no. 2, 137-149

Granty (realizowane po maju 2009 roku)

TytułRolaRozpoczęcieZakończenie
Metryczna teoria osobliwości i jej zastosowaniaWykonawca2011-12-302014-12-29
Geometria zbiorów i odwzorowań z osobliwościamiWykonawca2015-01-272018-01-26