Katedra Analizy Funkcjonalnej - lista publikacji

Nadjednostka:

[Wszystkie publikacje]


[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005] [2004] [2003] [2002] [2001] [2000] [1999] [1998] [1997] [1996] [1995] [1994] [1993] [1992] [1991] [1990] [1989] [1988] [1987] [1986] [1985] [1984] [1983] [1982] [1981] [1980] [1979] [1977] [1976] [1975] [1974] [1972] [1971] [1970] [1969] [1968] [1963]
1-14 z 14.

2017

12.
10.
Tomasz Kania, Martin Rmoutil
Restricting uniformly open surjections, CR MATH vol. 355 (2017), 925–928
9.
Il Bong Jung, Mohammed Hichem Mortad, Jan Stochel
On normal products of selfadjoint operators, KYUNGPOOK MATHEMATICAL JOURNAL vol. 57 (2017), 457-471