dr hab. Tomasz Kania

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Matematyki
  • Katedra Analizy Funkcjonalnej

HabilitacjaOtwarcie: 2019-04-29, Zamknięcie: 2020-06-25

Publikacje:

32.
Jesus M. F. Castillo, Manuel González, Tomasz Kania, Pier Luigi Papini
31.
Kevin Beanland, Tomasz Kania, Niels Jakob Laustsen
24.
20.
18.
Tomasz Kania, Martin Rmoutil
Restricting uniformly open surjections, CR MATH vol. 355 (2017), 925–928
12.
10.
Tomasz Kania, Richard J. Smith
6.
Klaas P. Hart, Tomasz Kania, Tomasz Kochanek
5.
Tomasz Kania, Piotr Koszmider, Niels Jakob Laustsen
A weak*-topological dichotomy with applications in operator theory, TRANSACTIONS OF THE LONDON MATHEMATICAL SOCIETY vol. 1 (2014), 1–28
2.
H. Garth Dales, Tomasz Kania, Tomasz Kochanek, Piotr Koszmider, Niels Jakob Laustsen

Granty (realizowane po maju 2009 roku)