dr Michał Lasoń

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Informatyki Analitycznej
  • Katedra Algorytmiki

DoktoratOtwarcie: 2010-05-27, Zamknięcie: 2014-01-30

Publikacje:

14.
Michał Lasoń, Piotr Micek, Noah Streib, William T. Trotter, Bartosz Walczak
12.
Andrei Asinowski, Jean Cardinal, Nathann Cohen, Sébastien Collette, Günter Rote, Thomas Hackl, Michael Hoffman, Kolja Knauer, Stefan Langerman, Michał Lasoń, Piotr Micek, Torsten Ueckerdt
11.
Coloring intersection graphs of arcwise connected sets in the plane vol. 16 of CRM Series (2013), "The Seventh European Conference on Combinatorics, Graph Theory and Applications, EuroComb 2013", Springer
6.
Laura Facchini, Victor Gonzalez-Alonso, Michał Lasoń
Cox rings of du Val singularities, LE MATEMATICHE vol. 66 (2011), 115-136
3.
Arijit Dey, Michał Lasoń, Mateusz Michałek
Derived category of toric varieties with Picard number three, LE MATEMATICHE vol. 64 (2009), 99-116
1.
Noga Alon, Jarosław Grytczuk, Michał Lasoń, Mateusz Michałek

Granty (realizowane po maju 2009 roku)

TytułRolaRozpoczęcieZakończenie
Kombinatoryka matroidów i kompleksów symplicjalnychKierownik2012-09-182015-09-17
Selekcja zadań on-lineWykonawca2011-05-262013-05-25