dr hab. Rafał Pierzchała, prof. UJ

Jednostki:

  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ
  • Instytut Matematyki
  • Katedra Funkcji Rzeczywistych

DoktoratOtwarcie: 2003-01-23, Zamknięcie: 2005-06-23

HabilitacjaOtwarcie: 2016-01-28, Zamknięcie: 2016-06-30

Publikacje:

14.
Selected Open Problems in Polynomial Approximation and Potential Theory, DOLOMITES RESEARCH NOTES ON APPROXIMATION vol. 10 (2017), 161-168
3.
1.
Invariance of domain in o-minimal structures, ANN. POLON. MATH. 77 (2001), no. 3, 289--294

Granty (realizowane po maju 2009 roku)