Nieliniowe zagadnienia brzegowe z rezonansem

Instytucja Finansująca / Przyznający:

Tytuł: Nieliniowe zagadnienia brzegowe z rezonansem

Kierownik: Leszek Gasiński

Rozpoczęcie: 2010-03-24

Zakończenie: 2013-03-23


Publikacje
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Nontrivial solutions for Neumann problems with an indefinite linear part, APPL MATH COMPUT vol. 217 (2010), 2666-2675
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, A multiplicity theorem for double resonant periodic problems, ADV NONLINEAR STUD vol. 10 (2010), 819-836
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Multiple solutions for nonlinear Neumann problems with asymmetric reaction, via Morse theory, ADV NONLINEAR STUD vol. 11 (2011), 781-808
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Anisotropic nonlinear Neumann problems, CALC VAR PARTIAL DIF vol. 42 (2011), 323-354
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Multiple solutions for nonlinear coercive problems with a nonhomogeneous differential operator and a nonsmooth potential, SET-VALUED VAR ANAL vol. 20 (2012), 417-443
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Positive solutions for nonlinear Neumann eigenvalue problems, DYNAM SYST APPL vol. 21 (2012), 235-250
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Dirichlet problems with double resonance and an indefinite potential, NONLINEAR ANAL-THEOR vol. 75 (2012), 4560-4595
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Bifurcation-type results for nonlinear parametric elliptic equations, P ROY SOC EDINB A vol. 142A (2012), 595-623
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Dirichlet problems with an indefinite and unbounded potential and concave-convex nonlinearities, ABSTR APPL ANAL vol. 2012 (2012), 1-36
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Nonhomogeneous nonlinear Dirichlet problems with a p-superlinear reaction, ABSTR APPL ANAL vol. 2012 (2012), 1-28
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Nonlinear elliptic equations with singular terms and combined nonlinearities, ANN HENRI POINCARE vol. 13 (2012), 481-512
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Multiple solutions for asymptotically (p -1)-homogeneous p-Laplacian equations, J FUNCT ANAL vol. 262 (2012), 2403-2435
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Multiplicity of positive solutions for eigenvalue problems of (p, 2)-equations, BOUND VALUE PROBL vol. 2012 (2012), 1-17
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Existence and multiplicity of solutions for noncoercive Neumann problems with p-Laplacian, SCHEDAE INFORMATICAE vol. 21 (2012), 27-40
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Neumann problems resonant at zero and infinity, ANN MAT PUR APPL vol. 191 (2012), 395-430
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Existence and uniqueness of positive solutions for the Neumann p-Laplacian, POSITIVITY vol. 17 (2013), 309-332
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, A pair of positive solutions for the Dirichlet p(z)-Laplacian with concave and convex nonlinearities, J GLOBAL OPTIM vol. 56 (2013), 1347-1360
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Pairs of nontrivial solutions for resonant Neumann problems, J MATH ANAL APPL vol. 398 (2013), 649-663
Leszek Gasiński, Nikolaos S. Papageorgiou, Multiplicity of solutions for Neumann problems with an indefinite and unbounded potential, COMMUN PUR APPL ANAL vol. 12 (2013), 1985-1999