Katedra Analizy Matematycznej - lista publikacji

Nadjednostka:

[Wszystkie publikacje]


[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005] [2004] [2003] [2002] [2001] [2000] [1999] [1998] [1997] [1996] [1995] [1994] [1993] [1992] [1991] [1990] [1989] [1988] [1987] [1985] [1984] [1983] [1982] [1981] [1979] [1978] [1977] [1976] [1975] [1974] [1972] [1971]
1-2 z 2.

1977

2.
Analytic continuation of series of homogeneous polynomials in topological vector spaces, ZESZYTY NAUK. UNIW. JAGIELLOŃ. PRACE MAT. ZESZYT 19 (1977), 145--157
1.
Analytic continuation of pluriharmonic functions, ZESZYTY NAUK. UNIW. JAGIELLON. PRACE MAT. vol. 18 (1977), 45-51