Katedra Funkcji Rzeczywistych - lista publikacji

Nadjednostka:

[Wszystkie publikacje]


[2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005] [2004] [2003] [2002] [2001] [2000] [1999] [1998] [1997] [1996] [1995] [1994] [1993] [1992] [1991] [1990] [1989] [1988] [1987] [1986] [1985] [1984] [1982] [1981] [1979] [1977] [1976] [1974]
1-14 z 14.

2018

14.
Wojciech Kucharz, Krzysztof Kurdyka
From continuous rational to regulous functions, (2018), "Proceedings of the International Congress of Mathematicians - Rio de Janeiro 2018. Vol. II. Invited lectures, 719-747, World Sci. Publ., Hackensack, NJ, 2018", World Scientific Publishing
10.
Nowe trendy w rzeczywistej geometrii algebraicznej, WIADOMOŚCI MATEMATYCZNE vol. 54(1) (2018), 1-22
8.
Marcin Bilski, Krzysztof Kurdyka, Adam Parusiński, Guillaume Rond
4.
Piecewise-regular maps, MATH ANN vol. 372 (2018), 1545-1574
3.
János Kollár, Wojciech Kucharz, Krzysztof Kurdyka
Curve-rational functions, MATH ANN vol. 370 (2018), 39-69
2.
Wojciech Kucharz, Krzysztof Kurdyka