Katedra Funkcji Rzeczywistych - lista publikacji

Nadjednostka:

[Wszystkie publikacje]


[2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005] [2004] [2003] [2002] [2001] [2000] [1999] [1998] [1997] [1996] [1995] [1994] [1993] [1992] [1991] [1990] [1989] [1988] [1987] [1986] [1985] [1984] [1982] [1981] [1979] [1977] [1976] [1974]
1-11 z 11.

2013

7.
Nguyen Thi Bich Thuy, Anna Valette, Guillaume Valette
On a singular variety associated to a polynomial mapping, JOURNAL OF SINGULARITIES vol. 7 (2013), 190-204
6.
Janusz Adamus, Serge Randriambololona, Rasul Shafikov
5.
Janusz Adamus, Edward Bierstone, Pierre Milman
4.
Janusz Adamus, Edward Bierstone, Pierre Milman
3.
Janusz Adamus, Serge Randriambololona
2.
Janusz Adamus, Hadi Seyedinejad